Podmínky účasti na prezenční výuce

H. Rozsypal, 18. 3. 2021

JIP KIN NNB

Milé kolegyně, milí kolegové,

účast na stáži na Klinice infekčních a tropických nemocí 1. LF UK a Fakultní nemocnice Bulovka v pátek 19. 3. 21 je podmíněna potvrzením o negativním výsledku antigenního testu na SARS-CoV-2. Ti studenti, kteří nejsou očkováni nebo neprodělali covid-19, si musí obstarat potvrzení ne starší než týden, nejlépe na testovacích místech pro veřejnost nebo pro studenty ve VFN. V areálu Fakultní nemocnice Bulovka je tato možnost, ale po objednání v rezervačním kalendáři na stránce www.bulovka.cz, konkrétně: zde. Pokud se vám podaří získat termín ráno před stáží, mohli byste to zvládnout při jedné cestě.

Podmínky pro prezenční výuku v příštím týdnu opět upřesníme, ale pokud nezískáme soupravy k samotestování, aby si netestovaní studenti provedli test na začátku stáže, požadavek na potvrzení se nemění.

S jistými pochybami o účelnosti tohoto opatření se na vás těší

vaši učitelé   

 


Doplnění informace o podmínkách účasti na prezenční výuce: Od 22. 3. '21 máme k dispozici soupravu pro samotestování na SARS-CoV-2, kterou lze do určité míry suplovat chybění předepsaného antigenního testu. Studenti, kteří si z různých důvodů nemohli obstarat potvrzení, zhotoví si před začátkem stáže samotest ze soupravy New Gene (Hangzhou) podle příbalové informace. Počítejte s časovou rezervou: výsledek se odečítá za 15-30 minut.

Zpět
Archiv zpráv
Úvodní stránka

© 18. 3. 2021, 22. 3. 2021