Nabídka bezplatné účasti na mezinárodním kongresu pro studenty

V. Aster, 26. 9. 2018

Milé kolegyně, milí kolegové, zájemci o obor infekční lékařství!
 

Nabízíme jedinečnou příležitost účastnit se zajímavé odborné akce a nasát atmosféru mezinárodního kongresu, aniž by bylo nutné cestovat do vzdálených míst a platit vysoké částky za letenku, ubytování v hotelu a kongresový poplatek.
 

Přijměte naše srdečné pozvání na 4. středoevropské a východoevropské zasedání o virové hepatitidě a koinfekci s HIV, které se bude konat ve dnech 11.- 12. října 2018 v hotelu Vienna House Andel’s Prague, Stroupežnického 21, Praha 5. Konečný termín podání přihlášek byl odložen a dosud je možné přihlásit se! Zahraniční agentura nabídla domácím účastníkům osvobození od registračního poplatku (přibližně 600 eur) a tudíž se otvírá možnost pro studenty se zájmem o infektologii, virologii a hepatologii vyslechnout nejnovější informace z úst špičkových odborníků od nás i ze zahraničí.
 

Podrobnosti o kongresu naleznete na webové stránce kongresu:
https://www.virology-education.com/event/upcoming/4th-cee-meeting-viral-hepatitis-and-hiv/
 

Zájemci, kontaktujte mě na e-mailovou adresu: viktoraster@seznam.cz, abyste obdrželi registrační kód, který zadáte na odkazu registrace na webové stránce kongresu. Studenti, kteří v této době právě absolvují stáž z infekčního lékařství, budou po oba dny omluveni z nepřítomnosti na stážích a přednáškách.
 

Těším se na vás v říjnu 2018 v Praze!
 

As. MUDr. V. Aster, Ph.D.